سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت بر اساس راهکارهای موثر و ماندگار


041 32900323

ثبت پیش سفارش
نماد اعتماد دو ستاره

نماد اعتماد دو ستاره

دارنده نماد اعتماد دو ستاره
ثبت شده در مرکز ساماندهی

ارائه گزارش کار کامل

ارائه گزارش کار کامل

طرح جامع برای هدف تعیین شده
ارائه مستندات برای کارهای انجام شده

تضمین عودت وجه

تضمین عودت هفت روزه

عودت هفت روزه پس از عقد قرارداد
عودت تمام و کمال وجه پرداختی

سئو سایت

سئو اصولی و کامل سایت

سئو سایت با چک لیست کامل
بهره گیری از آخرین الگوریتم های سئو

توسعه محتوا

راهکارهای توسعه محتوا

ارائه راهکارهای تولید محتوا
ارائه راهکارهای توسعه محتوا

افزایش ورودی

خدمات افزایش ورودی

افزایش ورودی گوگل با سئو کلی سایت
سرویس سئو سایت بدون کلمات کلیدی

افزایش فروش

راهکارهای افزایش فروش

امکان ارائه راهکارهای موثر در فروش
امکان ارائه طرح تبدیل بازدید به خرید

پروژه سئو

سئو سایت با کار گروهی

انجام پروژه سئو با برنامه مدون
انجام سئو سایت بصورت Teamwork


عیسی نورانی هستم. مسئول سایت زیرساخت.


ضمن عرض سلام و احترام ، من و آقای احسان اسکندری به همراه همکارانم در زیرساخت و سئو فاکس از اینکه در سایت ما که متعلق به خودتان است حضور دارید خرسندیم.


بیش از ده سال است که بصورت حرفه ای در وب مشغول کار و فعالیت هستم. تجارب و درس های بسیاری طی این سالها بدست آورده ام که همگی راهگشای روند رو به رشد در آینده است. بر همین اساس خدمات سئو و بهینه سازی سایت ما به شکلی دیگر ارائه می شود. ما خودمان را جای کارفرما می گذاریم و قضاوت می کنیم. ما تمامی تلاش و سعی خودمان را برای تحقق تعهدمان به کار می گیریم. ما پروژه هایی را انجام داده ایم که از لحاط سختی کار Keyword Difficulty در سطح بسیار بالایی قرار داشته اند. برای مثال طراحی سایت جزو سخت ترین و رقابتی ترین واژه ها در سئو است که هم اکنون دو پروژه موفق انجام شده در صفحه نخست گوگل داریم.


با ما همراه باشید. ما همواره پشتیبان و همراه شما هستیم ...

نمونه کارها در صفحه نخست گوگل : طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، سئو ، سئو سایت ، دانلود فیلم ، نرم افزار خزانه داری ، نرم افزار حسابداری ، امنیت شبکه ، امنیت سایت ، یو پی اس ، باتری یو پی اس و ده ها مورد رقابتی دیگر ... برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

سئوسئو

آیا می خواهید بدانید در روند صفر تا صد پروژه سئو چه مراحلی انجام می شود؟


  - هر یک از مراحل بسته به نوع پروژه و درخواست کارفرما قابل تغییر است.

 • ثبت سفارش سئو توسط کارفرما و اظهار هر آنچه که باید انجام شود. ( رایگان )
 • بررسی وضعیت سایت ، امکان سنجی ، برآورد زمان و هزینه ( رایگان )
 • توافقات ، نحوه پرداخت مبلغ ، ارائه پیشنویس قرارداد و شرایط کاری ( رایگان )
 • عقد قرارداد مابین کارفرما و زیرساخت ( پرداخت مبلغ قرارداد )
 • شروع کار با بررسی کامل ، آنالیز وضعیت و تهیه جامعه آماری
 • ادامه کار با بهبود ساختار سایت ، بهینه سازی آن و رفع موارد سئو داخلی ( با همکاری کارفرما )
 • ارائه راهکارهای توسعه و تولید محتوا از سمت زیرساخت به کارفرما
 • شروع اصل کار با سئو خارجی ( بالا بردن اتوریتی ، تراست رنک ، پنت ریت ، لینک بیلدینگ و ... )
 • رساندن و تثبیت کلمات کلیدی مورد هدف قرارداد به جایگاه مورد نظر در موتورهای جستجو ( در صورت درخواست کارفرما )
 • پایان و تحویل پروژه با ارائه گزارش کار
 • پشتیبانی حفظ جایگاه ( در صورت درخواست کارفرما )

What is SEO ? SEO is Search Engine Optimization.
Read More
سئو

سئو رایگان

سئو رایگان وعده تبلیغاتی بیش نیست. چطور می توان خدمات سئو با آنالیزهای پیچیده و کار طاقت فرسا که برای همگی زمان و هزینه های بسیار زیادی صرف می شود بدون دریافت هزینه انجام شود؟! مطمئنا در این حالت یا کار انجام شده ارزشی نخواهد داشت یا سئوکار با وعده سئو رایگان منافع دیگری را دنبال می کند.

سئو به مجموعه اقدامات و شرایطی گفته می شود که طی آن یک سایت مستعد دریافت و جذب ورودی از موتورهای جستجو و سایر شبکه های اجتماعی باشد. سئو به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد. مجموعه دستورالعمل ها و فاکتورهای سئو به بیش از چند صد مورد تقسیم می شوند که همگی آنها در کنار هم نتیجه نهایی را مشخص می کنند. از جنبه تئوری رقابت یک سایت نوپا با سایت های بزرگ و قدیمی بسیار سخت است. در عمل نیز کار به سختی شرایط تئوری است اما با علم بر آخرین راهکارهای سئو می توان این فاصله را روز به روز کمتر کرد. سایت های نوپا برای رسیدن به اهداف خود باید از فرصت ها و غفلت های انجام شده در سایت های بزرگ و قدیمی بصورت کامل بهره ببرند. خوشبختانه موتورهای جستجوها و در راس آنها گوگل به صراحت اعلام کرده که فرصت لازم برای عرض اندام سایت های کوچک را نیز در اختیار آنها قرار می دهد. در اینجاست که سایت های نوپا می توانند راه بزرگ شدن را پیش بگیرند.

سئو سایت به عملی شدن فاکتورهای مشخص و محرمانه گفته می شود. سئو سایت بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو انجام می شود. آنالیز وضعیت و تهیه جامعه آماری از مهمترین ملزومات شروع سئو سایت است. در واقع با اینکار نقشه سئو قابل طراحی است. سئو سایت به دو صورت سئو داخلی و سئو خارجی انجام می شود که هر کدام از آنها اهمیت بسیار بالایی در سئو دارند. در سئو سایت عواملی مانند کیفیت و کارایی محتوا ، تازگی و بروزرسانی اطلاعات ، عمر و ضریب نفوذ محتوا و ده ها مورد دیگر برای یک سایت محتوا محور یک اصل اجتناب ناپذیر هستند. گوگل همواره متذکر می شود که سایت را برای کاربران خود طراحی کنید و نه برای موتورهای جستجو. در اینجا اهمیت رضایت کاربران از دید گوگل مشخص میشود. چیزی که بقا و ماندگاری وب را تضمین می کند مخاطب است. در صورت عدم وجود مخاطب هر اطلاعات با ارزشی مثل گنجی است که از آن استفاده نمی شود.

تاثیر سئو در کسب و کار به قدری بالاست که می توان مهمترین عامل کسب درآمد سایت ها را به سئو مربوط دانست. سئو به یک اصل اجتناب ناپذیر در تجارت الکترونیک تبدیل شده و بزرگترین منبع دریافت ورودی است. بازدهی بسیار مناسب و تصویه شده از ویژگی های سئو است. در سئو اصولی در واقع کاربر به سایتی ارجاع می شود که به دنبال آن است و نتیجه این ارجاع رسیدن به اصل هدف است. در سایت های کسب و کار رسیدن به فروش و درآمد و در سایت های دیگر رسیدن به مخاطب ثابت و پایدار. بررسی ها نشان می دهد سوددهی سایت هایی که در سئو موفق هستند بسیار بالاتر از سایت هایی است که با تبلیغات و هزینه های دائمی سعی در فروش محصولات و خدمات خود دارند. تاثیر سئو در کسب و کار به این شکل است که شما بدون پرداخت هزینه های نجومی به حجم بالایی از مشتری های تصویه شده آماده خرید دسترسی دارید. در واقع با سئو سایت خود بجای اینکه شما به دنبال مشتری باشید مشتری به دنبال شماست. این موضوع کلاس کاری کسب و کار را افزایش داده و مانع از القای حس آزار دهنده تبلیغاتی به مشتری می شود. به این معنی که وقتی مشتری خودش به دنبال محصولات و خدمات خاصی می گردد و آنرا با اختیار خودش انتخاب می کند خرید آگاهانه انجام میپذیرد. طبق بررسی هایی که بصورت اختصاصی انجام داده ایم نرخ فرار در حالت کسب فروش از تبلیغات بسیار بالاست اما زمانی که مشتری خودش شما را انتخاب می کند نرخ فرار به شدت پایین است.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت زیرساخت بر اساس جدیدترین و معتبرترین روشها انجام می شود. تمامی خدمات سئو با اصول سئو سازگار است و بصورت کلاه سفید انجام می شود. سئو سایت در زیرساخت به نحوی انجام می شود که طی آن کارفرما در جریان کارهای انجام شده قرار می گیرد. به نحوی که اگر همکاری لازم در سئو سایت را با ما داشته باشید به راحتی خواهید توانست در سئو اطلاعات بسیار ارزشمندی را در اختیار داشته و حتی سایت های دیگر خود یا دوستان خود را با این اطلاعات سئو و بهینه سازی کنید. همانطور که در جریان موضوع هستید مجموعه اصول و قواعد سئو علاوه بر حفظ اصول اصلی همواره در حال افزایش و تغییر هستند. به همین جهت سئو بر طبق استانداردهای روز اهمیت بسیار بالایی دارد. ما تضمین می دهیم دستورالعمل های مورد استفاده مان بر طبق آخرین راهکارها و بهترین روشهای سئو سایت انجام می گیرد.

معادل اصطلاحات سئو سایت

عمر دامنه : Domain Age

کلمات کلیدی : Keywords

سئو داخلی : On Page SEO

سئو خارجی : Off Page SEO

الگوریتم سئو : SEO Algorithm

سئو کلاه سفید : White Hat SEO

سئو کلاه سیاه : Black Hat SEO

محتوای یونیک : Unique Content

محتوای مفید : Useful Content

محتوای تازه : Fresh Content

اصطلاحات رایج سئو و بهینه سازی

A - عمر دامنه : تاریخ ثبت دامنه و مقدار زمانی که سایت با محتوا بالاست.

B - کلمه کلیدی : کلمه یا عبارتی است که بالا بودن آن در نتایج جستجو اهمیت بالایی دارد.

C - سئو داخلی : به فاکتورهای داخلی سئو سایت گفته می شود.

D - سئو خارجی : به فاکتورهای خارجی سئو سایت گفته می شود.

E - الگوریتم سئو : به راهکاری مورد استفاده برای نتیجه گیری ، رتبه بندی و نمایش نتایج جستجو در موتورهای جستجو گفته می شود.

F - سئو کلاه سفید : به سئو اصولی گفته می شود که طبق استانداردها و راهکارهای تایید شده انجام و تخلفی در آن صورت نمی گیرد.

G - سئو کلاه سیاه : به سئو غیر اصولی گفته می شود که با تخلف از قانون های سئو به نتیجه می رسد. البته موقتی و گذرا

H - محتوای یونیک : به محتوای منحصربه فرد و خاص گفته می شود که دارای حداقل یکی از خواص تازگی ، انحصار و عمیق باشد.

I - محتوای مفید : به محتوایی گفته می شود که برای کاربر جذاب و مفید بوده و باعث نمک گیر کردن کاربر می شود.

J - محتوای تازه : به محتوایی گفته می شود که اطلاعاتی جدید یا تازه ترین اطلاعات از یک موضوع خاص را مطرح کند.