افزونه ووکامرس

افزونه ووکامرس

افزونه ووکامرس بهترین افزونه فروشگاه ساز برای وردپرس است. این افزونه قابلیت و امکانات بسیار زیادی دارد که به راحتی می تواند با بهترین فروشگاه سازهای موجود رقابت کند. در افزونه ووکامرس بسیاری از ابزارهایی که برای راه اندازی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی نیاز است را در اختیار دارید. نصب و راه اندازی این افزونه آسان است و تنها باید توجه داشته باشید که قالب مورد استفاده سازگاری لازم با این افزونه را داشته باشد.

(بیشتر…)

افزونه akismet

افزونه akismet

افزونه akismet یک ماژول محافظت از اسپم برای وردپرس است. این افزونه کامنت ها و نظرات را مورد تحلیل قرار داده و پیغام های اسپم را رد یا به حالت ” جفنگ ” تغییر می دهد. افزونه akismet با توجه به اینکه هیچگونه سیستم احراز مانند captcha در فرم ندارد کار را برای کاربر راحت تر کرده و وظیفه خود را انجام می دهد. افزونه اکسیمت بصورت پیشفرض در بسته نصبی وردپرس وجود دارد و می توانید از آن استفاده کنید.

(بیشتر…)

آموزش yoast seo

آموزش yoast seo

با آموزش yoast seo در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که می دانید افزونه Yoast SEO یکی از بهترین افزونه های سئو موجود برای وردپرس است. این افزونه دارای محیطی پویا و رابط کاربری آسان است که کار با آنرا راحت می کند. افزونه Yoast بیش از یک میلیون نصب فعال دارد که نشان از محبوبیت و قابلیت بالای این افزونه است. این افزونه در دو مدل Free (رایگان) و Premium (هزینه ای) ارائه شده است. با ما در ادامه همراه باشید.

آموزش yoast seo

در این مقاله آموزشی قصد داریم تا آموزش yoast seo را بصورت کامل و جامع ارائه کنیم. پس از نصب افزونه Yoast SEO می بایست تنظیمات و ساختار آن کانفیگ شود. اگر برای سایت خود از افزونه سئو دیگری استفاده نمی کنید پیشنهاد ما Yoast SEO است. این افزونه از سال 2016 روند رو به رشد خود را با شیب تندی سپری کرده است.

(بیشتر…)