ویندوز 10

ویندوز 10

ویندوز 10Reviewed by Adminator on Sep 14Rating:

ویندوز 10 آخرین نسخه از خانواده Windows است. طبق اظهارات مسئولان شرکت مایکروسافت Windows 10 آخرین سیستم عامل این شرکت خواهد بود و پس از این کار بر روی بهبود و ارتقا آن خواهد بود. به نظر می رسد این تصمیم جسورانه بیش از همه چیز برای کاربران ویندوز 10 خبر خوبی باشد. بهبود و ارتقا یک سیستم عامل با حفظ زیرساخت های اصلی آن آینده روشنی را ترسیم می کند. مایکروسافت قصد دارد لایسنس های ویندوز خود را بصورت اشتراک سالانه ارائه کند.

امکانات ویندوز 10

امکانات جدیدی به Windows 10 اضافه شده و بسیاری از امکانات قبلی بهبود یافته اند.

ارتقا به ویندوز 10

کاربران ویندوزهای 7 و 8.1 می توانند بدون هزینه نسخه ویندوز خود را به Windows 10 ارتقا دهند. البته باید توجه داشت که رویه لایسنس ها برای ویندوز به اشتراک سالانه تغییر کرده است. با این وضعیت کاربرانی که نسخه ویندوز خود را به 10 ارتقا می دهند می توانند یکسال بصورت رایگان از ویندوز 10 استفاده کنند و برای سال های بعد می بایست هزینه لایسنس را پرداخت کنند. در جدول زیر نسخه متقابل بروزرسانی ویندوز قرار دارد.

ویندوز ۱۰

توجه : امکان ارتقا ویندوزهای بدون لایسنس و کرک شده به ویندوز 10 وجود ندارد.

لایسنس ویندوز 10

لایسنس ویندوز 10

در حال حاضر لایسنس Windows 10 با دو نوع Home و Pro عرضه می شود. قیمت لایسنس Home برابر 119.99 دلار و لایسنس Pro برابر 199.99 دلار است. امکانات و قابلیت های نسخه حرفه ای بیشتر از نسخه خانگی آن است. با توجه به مشکلات پرداخت ارزی و غیرممکن بودن سفارش مستقیم از سایت مایکروسافت امکان خرید لایسنس ویندوز توسط ما وجود دارد در صورت تمایل به خرید لایسنس Windows 10 با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *