تبدیل وبلاگ به سایت

تبدیل وبلاگ به سایتReviewed by Adminator on Sep 21Rating:

تبدیل وبلاگ به سایت با چند روش قابل انجام است. دو حالت کلی وجود دارد که در حالت اول محتوا و ظاهر به همان حالت سابق باقی می ماند و آدرس وبلاگ بصورت یک سایت نمایش داده می شود. در حالت دوم محتوا و آدرس سایت همگی انتقال پیدا کرده و یک سایت کاملا مستقل خواهیم داشت.

تبدیل وبلاگ به سایت

تبدیل وبلاگ به سایت

تبدیل وبلاگ به سایت

از سرویس های وبلاگ دهی مطرح می توان به بلاگفا ، میهن بلاگ ، Blogger و … اشاره کرد. در این آموزش سعی بر این خواهد بود تا با اکثر سیستم های وبلاگ دهی موضوع را مطرح کنیم. بخشی از آموزش کلی بوده و همه سرویس های وبلاگ دهی را شامل می شود که در زیر آنرا مطرح کرده و آموزش خواهیم داد.

خرید دامنه برای وبلاگ

اولین کاری که باید برای تبدیل وبلاگ به سایت و طراحی سایت انجام دهیم خرید دامنه برای وبلاگ است. پیشنهاد می شود برای آشنایی با اصطلاحات و سوالات متداول در مورد دامنه ، صفحه ثبت دامنه را مطالعه کنید. پس از اینکار در هنگام ثبت دامنه به dns های سرویس دهنده وبلاگ نیاز خواهید داشت که در ادامه به آنها خواهیم رسید.

تبدیل وبلاگ بلاگفا به سایت

برای تبدیل وبلاگ بلاگفا به سایت پس از ورود به پنل مدیریت وبلاگ از منوی کناری بر روی گزینه ” تنظیمات و دیگر امکانات ” کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده در بخش دیگر امکانات بر روی گرینه ” اتصال دامنه به وبلاگ ” کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده دو مقدار برای dns های دامنه مشاهده می کنید که در هنگام خرید دامنه برای وبلاگ از شما خواسته می شود و باید آنها را وارد کنید. پس از خرید دامنه برای وبلاگ در همین صفحه ( صفحه اتصال دامنه به وبلاگ در پنل بلاگفا ) اقدام به تکمیل فرم موجود کرده و بر روی گزینه درج اطلاعات دامنه جدید کلیک کنید. پس از تایید نهایی دامنه و تکمیل فرم ، آدرس وبلاگ شما به دامنه ثبت شده تغییر پیدا می کند. به همین سادگی!!!

تبدیل وبلاگ میهن بلاگ به سایت

برای تبدیل وبلاگ میهن بلاگ به سایت پس از ورود به پنل مدیریت وبلاگ از منوی کناری بر روی گزینه ” تنظیمات ” کلیک کرده و در صفحه ظاهر شده در بخش تنظیمات دامین بر روی گزینه ” اتصال ” کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده دو مقدار برای dns های دامنه مشاهده می کنید که در هنگام خرید دامنه برای وبلاگ از شما خواسته می شود و باید آنها را وارد کنید. پس از خرید دامنه برای وبلاگ در همین صفحه ( صفحه متصل کردن وبلاگ به دامین در پنل میهن بلاگ ) اقدام به درج آدرس دامنه در فیلد خواسته می کنیم. پس از تایید نهایی دامنه و تکمیل فرم ، آدرس وبلاگ شما به دامنه ثبت شده تغییر پیدا می کند. به همین سادگی!!!

تبدیل وبلاگ رز بلاگ به سایت

برای تبدیل وبلاگ rozblog به سایت پس از ورود به پنل مدیریت وبلاگ از منوی کناری بر روی گزینه ” اتصال دامنه به سایت ” کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده دو مقدار برای dns های دامنه مشاهده می کنید که در هنگام خرید دامنه برای وبلاگ از شما خواسته می شود و باید آنها را وارد کنید. پس از خرید دامنه برای وبلاگ در همین صفحه ( صفحه اتصال دامنه به سایت در پنل رز بلاگ ) اقدام به تکمیل فرم موجود کرده و بر روی گزینه درج اطلاعات دامنه جدید کلیک کنید. پس از تایید نهایی دامنه و تکمیل فرم ، آدرس وبلاگ شما به دامنه ثبت شده تغییر پیدا می کند. به همین سادگی!!!

1 دیدگاه در “تبدیل وبلاگ به سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *