مهندسی معکوس در سئو

مهندسی معکوس در سئوReviewed by Adminator on Sep 20Rating:

با مقاله مهندسی معکوس در سئو در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که می دانید سئو حد و مرز مشخصی ندارد و نتیجه گیری به عملکرد رقیبان بستگی دارد. برای رقابت با رقیبان می بایست با روشهای مهندسی معکوس در سئو به وضعیت و عملکرد رقبا آگاهی پیدا کرد. همانطور که از نام این مقاله مشخص است روند از انتها به ابتدا بوده و برعکس مسیر سئو و بهینه سازی عمل می شود. این مقاله در ابتدا ممکن است با توجه به حجم بالا رابطه خوبی با حوصله شما نداشته باشد اما این قول را می دهیم که با مطالعه این مقاله دید روشنی از مقوله سئو خواهید داشت. توجه داشته باشید که این مقاله حاصل بررسی با روش آزمون و خطاست و احتمال دارد با واقعیت تفاوت داشته باشد چون بصورت فرضیه مطرح است و نه قانون. با ما در ادامه همراه باشید.

مهندسی معکوس در سئو

مهندسی معکوس در سئو

برای اینکار ابتدا باید با استفاده از جمع آوری اطلاعات و کارهایی که رقیبان انجام داده اند وضعیت را آنالیز کرد. این کارها باعث خواهد شد تا تکلیف مشخص شود و اینکه آیا ما می توانیم با سایت های ممتاز رقابت کنیم یا خیر. در واقع توان خود را با وضعیت موجود رقیبان مقایسه کرده و نتیجه گیری می کنیم.

معیارهای مهم در موفقیت سایت

اگر به این ذهنیت رسیده باشیم که سئو بخشی از کسب و کار ما و نه تمام آن است به نقطه تحول نزدیک شده ایم. سایت های معروف و قدرتمند تنها به سئو وابستگی ندارند و اکثر ورودی های آنها بصورت Direct یا مستقیم است اما چطور؟ پاسخ به این سوال یک چالش بزرگ است که در زیر بخشی از آنها را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

سئو برای سایت یا سایت برای سئو ؟!!!

همه ما این را می دانیم که ممکن است روزی ساخته دست انسان بر خود انسان حکومت کند. گوگل بیش از همه اینکار را استارت زده است و به قدری در وب و حتی خارج از آن نفوذ پیدا کرده که بیش از آنکه قدرتمند باشد ترسناک است. غالبا مهم ترین اولویت مدیران سایت ها در طراحی سایت و انتشار محتوا کسب بالاترین رتبه ها در نتایج جستجوی گوگل است که نشانه ای محکم بر تسلط ساخته دست انسان بر انسان است. گوگل گفته است سایت را برای مخاطبان خود طراحی کنید نه برای من. به نظر شما گوگل چقدر به این گفته خود اعتقاد دارد؟ این را باور داشته باشید که هر چقدر گوگل برای ما اهمیت دارد ما نیز برای گوگل اهمیت داریم و حتی گوگل نیاز بیشتری به ما دارد تا ما به گوگل!

شروع بررسی ها برای مهندسی معکوس در سئو

پس از بررسی سایت های بزرگ و موفق در سئو ( منظور سایت هایی هستند که در واژه های کلیدی پر اهمیت در صدر نتایج قرار دارند. ) به یک نتیجه عجیب خواهیم رسید. اینکه ما خیلی بیشتر از آن سایت ها مباحث سئو را در سایت پیاده کرده ایم اما نتیجه برتر در دست آنهاست. در بسیاری از سایت های بزرگ اشکالات بسیار زیادی از دید سئو وجود دارد اما چرا آنها در صدر نتایج گوگل هستند و ما خیر ؟!!! دلیل این موضوع را در زیر تشریح خواهیم کرد.

چرا گوگل به برخی از سایت ها اهمیت بیشتری می دهد

این سوال بسیاری از وبمستران است که واقعا چرا گوگل به برخی از سایت ها اهمیت بیشتری می دهد؟ دلیل ساده است اما فلسفه پیچیده ای دارد. دلیل اینکار این است که گوگل احساس می کند به آن سایت برای اعتبار بخشیدن به نتایج جستجوی خود نیاز دارد و نه نیاز آن سایت به بودن در صدر نتایج جستجوی گوگل. طبق گفته گوگل سعی بر آن است که بتوان بهترین و قابل اعتماد ترین نتایج را به کاربر در هنگام جستجو تحویل داد. پس تکلیف در اینجا مشخص می شود که باید به گوگل اثبات کنید به وجود شما نیاز دارد.

2 دیدگاه در “مهندسی معکوس در سئو
  1. سلام ممنون دقیقا بهینه سازی بیش از حد سایت نتیجه عکس میدهد به ما هم سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *