آیا رتبه الکسا مهم است؟

همانطور که اطلاع دارید alexa.com سایتی است که بصورت جهانی و کشوری سایت ها را بر اساس مقدار ترافیک موجود روی آن رده بندی می کند. هر قدر عدد اختصاص داده شده به یک سایت کمتر باشد بهتر است. در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم آیا رتبه الکسا مهم است یا خیر؟ بر همین اساس به بررسی رنک الکسا پرداخته و نتیجه گیری خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

(بیشتر…)

بهینه سازی sitelinks

همانطور که اطلاع دارید امکان شخصی سازی sitelinks از پنل Search Console وبمستر تولز گوگل برداشته شده است. گوگل دلیل اینکار را ساده سازی هر چه بیشتر پنل وبمستر خود اعلام کرده است. با این وضعیت تشخیص لینک ها در بخش Sitelinks بصورت خودکار خواهد بود. گوگل در ادامه تاکید کرده که قصد دارد لینک هایی را در بخش Sitelinks نمایش دهد که احساس می کند مفیدتر هستند. با این حساب بحثی با عنوان بهینه سازی sitelinks مطرح می شود که در این مقاله قصد داریم آنرا تحلیل کنیم. با ما همراه باشید.

(بیشتر…)

اندروید نوقا

اندروید نوقا

اندروید نوقا ( Android Nougat ) نسخه 7 سیستم عامل اندورید است. اندروید نوقا جدیدترین نسخه اندروید است که قبل از تعیین نام نهایی با نام اندورید N معرفی شده بود. قابلیت های بسیاری در این نسخه اضافه شده و موارد بسیاری بهبود یافته اند. در این مقاله به نقد و بررسی این نسخه از سیستم عامل اندروید خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

(بیشتر…)