الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن گوگل از سال 2012 معرفی شده است. هدف گوگل از ارائه گوگل پنگوئن مبارزه با سایت های اسپم و متخلف است. با توجه با اینکه قرار داشتن در صدر نتایج صفحات موتورهای جستجو ( SERP ) سود بسیار خوبی را عاید سایت ها می کند تخلف و سئو کلاه سیاه و اسپم در سطح وب بسیار متداول شده است. گوگل نیز حداقل برای اعتبار خودش هم شده باید راهکاری را برای این موضوع در نظر می گرفت. با گذشت حدود 4 سال از اولین نسخه الگوریتم پنگوئن گوگل و انتشار آپدیت 4 ، حال این جوجه پنگوئن گوگل به یک پنگوئن بالغ و سختگیر برابر سایت های متخلف تبدیل و طبق گفته گوگل به بخشی از هسته سیستم موتور جستجوی گوگل تبدیل شده است.

مشاهده خبر : https://webmasters.googleblog.com/2016/09/penguin-is-now-part-of-our-core.html

(بیشتر…)

اندروید نوقا

اندروید نوقا

اندروید نوقا ( Android Nougat ) نسخه 7 سیستم عامل اندورید است. اندروید نوقا جدیدترین نسخه اندروید است که قبل از تعیین نام نهایی با نام اندورید N معرفی شده بود. قابلیت های بسیاری در این نسخه اضافه شده و موارد بسیاری بهبود یافته اند. در این مقاله به نقد و بررسی این نسخه از سیستم عامل اندروید خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

(بیشتر…)

گوگل الو

گوگل الو ( Google Allo ) یک اپلیکیشن پیام رسان هوشمند است. این اپلیکیشن توسط گوگل ارائه شده و برای سیستم عامل های Android و iOS قابل استفاده است. گوگل الو در ابتدا برای کاربران ایرانی از Play Store قابل دریافت نبود اما ظاهرا گوگل برای رشد این اپلیکیشن این محدودیت را برداشته و امکان دانلود مستقیم وجود دارد. در ادامه به بحث و بررسی در مورد این پیام رسان خواهیم پرداخت.

(بیشتر…)