نرم افزار خزانه داری آرین سیستم

حتما نرم افزار خزانه داری را به سیستم یکپارچه مالی خود اضافه کنید!!

نرم افزار خزانه داری

یکی از دغدغه های سازمان ها در امور حسابرسی ، جریان گردش وجوه نقد معاملات مالی است که حجم وسیعی از اسناد و اوراق بهادار را به دنبال دارد. در یک سازمان نظارت بر میزان دریافت و پرداخت ها ، کنترل جریان گردش وجوه نقد یا مانده حساب هایی مانند بانک و صندوق ، یکی از مهمترین راه ها برای کنترل عملیات مالی سازمان است. اما اگر کارمند حسابداری یک سازمان باشید یا تجربه ای در این زمینه داشته باشید متوجه خواهید شد که کنترل فرآیند دریافت و پرداخت پیچیدگی خاص خودش را دارد و این موضوع باعث ناامیدی شما از انجام صحیح کار شده است. همچین زمانی است که از خودتون پرسیده اید که واقعاً راهکار مهم و مناسب برای نظارت بر فعالیت مالی سازمان چیست؟ یا چه ابزار یا نرم افزار مناسبی در زمینه مدیریت دریافت و پرداخت وجود دارد؟


در بین جمع انبوهی از انواع نرم افزار حسابداری تولید شده در بازار، مطمئناً مشاورین حوزه مالی  نرم افزار خزانه داری آرین سیستم را جزء سه برند مطرح در این حوزه به شما معرفی خواهند کرد. چرا که با سیستم حسابداری کنترل کننده گردش مالی خود به صورت کاربردی حجم بسیار زیادی از اسناد حسابداری را مدیریت می کند.

نرم افزار خزانه داری

چرا باید اسناد دریافت و پرداخت خود را با نرم افزار خزانه داری بهینه سازی کنیم؟!

روزانه فعالیت های داد و ستد مالی بسیاری در هر سازمان انجام می شود. نبود یک نرم افزار مناسب خزانه داری در سیستم مالی باعث ثبت اسناد و گزارشات به صورت دستی می شود که این روند باعث ثبت اسناد و گزارشات به صورت دستی می شود که این روند خود باعث افزایش زمان اجرای محاسبات می شود. در کنار خستگی و نارضایتی کارمندان با توجه به این روند کار ، مشکلات و خطراتی مثل آتش سوزی ، احتمال جعل و از بین رفتن اسناد به دلیل گذر زمان وجود دارد و مدیریت اصولی فرآیندهای مالی سازمان را با شکست مواجه می سازد. درصورتی که پیش بینی و پیاده سازی فرآیندهای دریافت و پرداخت و جمع آوری اطلاعات مالی از مهمترین کاربردهای نرم افزار خزانه داری است. همچنین اجرای خودکار فرآیندها و ارائه گزارشات دریافت و پرداخت به مدیران برای تصمیم گیری درست در زمینه امور مالی کمک می کند.

نرم افزار خزانه داری

آیا مدیریت اطلاعات دریافت و پرداخت برایتان مهم است؟

در بسیاری از سازمان های بزرگ ، وجود یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه یک الزام اساسی به شمار می آید. چرا که ارتباط میان سیستم های مالی و اداری سازمان علاوه بر امکان ارتباط و انتقال اطلاعات مورد نیاز ، امکان تهیه گزارش های مربوط به هر سیستم را فراهم می کند. نرم افزار خزانه داری به عنوان بخشی از نرم افزار های مالی ، انواع اسناد دریافتی و پرداختی را کنترل کرده و سیکل وجوه نقد و دریافت و پرداخت را به گونه ای مکانیره می کند که دیگر نیازی به ثبت عملیات خزانه داری و صدور سند دستی نیست. بعد از استفاده از نرم افزار خزانه داری شما به اهداف زیر خواهید رسید:

 • تعریف منابع و مصارف وجوه نقد
 • تعریف صندوق های متفاوت و انتصاب صندوقدار
 • تعریف تنخواه داران و صدور سند صورت خلاصه تنخواه وکنترل مانده و سقف تنخواه
 • ثبت عملیات دریافت و پرداخت صندوق بصورت نقد و چک پول
 • قابلیت صدور یک چک برای چندین حساب متفاوت
 • صدور اسناد حسابداری عملیات دریافت و پرداخت شامل دریافت و پرداخت صندوق ، دریافت و پرداخت اسناد ، صورت خلاصه های تنخواه
 • واگذاری و وصول اسناد ، صدور چک و اعلامیه های واریزی و برداشت و انتقال به حساب جاری دیگر
 • گزارش اسناد دریافتی ، اسناد واگذار شده ، اسناد وصول شده و اسناد برگشت شده در بازه های زمانی متفاوت
 • دانلود نرم افزار بانک و گزارش صورت مغایرت بانکی
 • گزارشات نموداری از منابع و مصارف به صورت ماهیانه و مقایسه ای
 • جستجوی سریع در مورد هریک از پارامترهای سیستم دریافت و پرداخت و سیستم اتوماسیون صرافی و …

بررسی نرم افزارآرین سیستم از نمای نزدیک

شرکت داده پردازی آرین سیستم با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر در صنعت نرم ازفار کشور و با هدف فعالیت و ارائه راه کارهای موثر در زمینه تولید 48 نرم افزار متمرکز کاربردی تحت وب و ویندوز در حوزه های مختلف مالی و اداری تاسیس گردیده است. زیر سیستم های آرین سیستم شامل نرم افزارهایی چون نرم افزار حسابداری نرم افزار اموال و دارایی ثابت ، نرم افزار دریافت و پرداخت ، نرم افزار خرید و تدارکات داخلی ، نرم افزار ERP و … توانسته است با عملکرد مناسب و پشتیبانی از نزدیک به 5000 کاربر فعال سابقه درخشانی در صنعت نرم افزار کسب کند.

همه چیز شفاف است…

اگر شما هم میخواهید به جمع 41322 کاربر مجموعه نرم افزار آرین سیستم بپیوندید ، میتوانید با ورود به سایت ما ، فرم درخواست دمو نرم افزار را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. پس فرصت را از دست ندید و هر چه سریع تراز 60% تخفیف خرید نرم افزار حسابداری بهره مند و از خدمات ما استفاده کنید. لازم به ذکر است این تخفیف تا پایان زمستان 95 اعتبار دارد ولی ممکن است در بازه های زمانی دیگر نیز آفر های ویژه ای برای شما قرار دهیم پس حتما عضو خبرنامه آرین سیستم بشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *