طراحی کاتالوگ، ست اداری، لوگو و بیلبورد آموس

ریپورتاژ طراحی گرافیک و ایجاد لایر های گرافیکی عملی بسیار سخت و Creative می باشد. ما سربلندی اعلام می نماییم که سالهاست در این پهنه به برندی محبوب تبدیل شده ایم و میزبان پروژه های بزرگواری قبیل: طراحی بیلبورد Billboard و طراحی کاتالوگ Catalog بوده ایم.

طراحی گرافیک سایت

یکی از خدماتی که ما در شرکت آموس در حوزه گرافیک و کاتالوگ ارائه خواهیم داد طراحی گرافیک تارنما – Website graphic design می باشد. چگونگی طراحی و ساخت ظاهری سایت از فاکتور های بسیار مهم در پهنه افزایش کاربر و مخطاب و بیننده سایت می باشد. طراحی گرافیک وب سایت فاکتور های مهمی دارد نظیر: روانشناسی رنگ ها، چیدمان پسندیده المان ها، فونت، اندازه المان ها و … ما به شما این اطمینان را میدهیم که میتوانیم تمامی این فاکتور های را در آموس برای شما رعایت کنیم.

طراحی کاتالوگ

در سده بیست و یکم شیوه های بازاریابی و فروش تغییر کرده است چاپ و طراحی کاتالوگ از یک امتیاز مثبت برای مجموعه تبدیل به یک نیاز شده است. کاتالوگ بیانگر همگی محصولات شما، خدمات شما، افتخارات و چشم انداز کمپانی شماست. هرچه مجموعه ای دارای کاتالوگی زیباتر و پر محتوا تر باشد می تواند ذهن مخاطبین خویش را زیاد بهتر درگیر کمپانی کرده و پروژه های اکثریت بگیرد.

طراحی ست اداری و طراحی لوگو

طراحی ست اداری و داشتن آن از ارکان زیاد مهم هر شرکت بزرگ است. لوگو نیز یکی از مهم ترین فاکتور های گرافیکی یک سایت و ظاهر شرکت است، یکی از مهم ترین خدمات ما در آموس طراحی لوگو می باشد.

طراحی بروشرو و پوستر

یکی دیگر از خدمات مهم کمپانی طراحی گرافیک آموس گرافیک چاپ و طراحی بروشور است. پوستر و طراحی پوستر نیز در راس سایر خدمات ما قرار دارد.

طراحی بیلبورد

شرکت های کبیر که گرداننده کسب و کارهای بزرگ هستند باید از طریق تبلیغات در بیلبورد خیابان ها و بزرگ راه ها در چشم ها بمانند و با مشتریان خویش ارتباط بر قرار کنند. طراحی بیلبورد تبلیغاتی از خدمات ما است.

طراحی گرافیک، کاتالوگ، ست اداری، بروشور، بیلبورد و پوستر

خدمات طراحی سایت، طراحی گرافیک، و سئو از خدمات اصلی شرکت آموس می باشد.

وب سایت: http://amos.graphics

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *