نرم افزار خزانه داری آرین سیستم

حتما نرم افزار خزانه داری را به سیستم یکپارچه مالی خود اضافه کنید!!

نرم افزار خزانه داری

یکی از دغدغه های سازمان ها در امور حسابرسی ، جریان گردش وجوه نقد معاملات مالی است که حجم وسیعی از اسناد و اوراق بهادار را به دنبال دارد. در یک سازمان نظارت بر میزان دریافت و پرداخت ها ، کنترل جریان گردش وجوه نقد یا مانده حساب هایی مانند بانک و صندوق ، یکی از مهمترین راه ها برای کنترل عملیات مالی سازمان است. اما اگر کارمند حسابداری یک سازمان باشید یا تجربه ای در این زمینه داشته باشید متوجه خواهید شد که کنترل فرآیند دریافت و پرداخت پیچیدگی خاص خودش را دارد و این موضوع باعث ناامیدی شما از انجام صحیح کار شده است. همچین زمانی است که از خودتون پرسیده اید که واقعاً راهکار مهم و مناسب برای نظارت بر فعالیت مالی سازمان چیست؟ یا چه ابزار یا نرم افزار مناسبی در زمینه مدیریت دریافت و پرداخت وجود دارد؟

(بیشتر…)

تبریز 2018

تبریز 2018 ؛ این عبارت را می توان در اکثر خیابان های تبریز مشاهده کرد. آیا می دانید تبریز 2018 چیست؟ سازمان کنفرانس اسلامی معروف به سازمان همکاری اسلامی طرحی را از سال 2015 با نام معرفی شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی کلید زد. در این طرح هر ساله شهری از کشورهای اسلامی به عنوان ” شهر نمونه گردشگری جهان اسلام ” معرفی می شود. در اولین معرفی شهر قدس فلسطین در سال 2015 و در دومین معرفی شهر قونیه ترکیه در سال 2016 به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام معرفی شدند. برای سال 2017 نیز شهر مدینه عربستان به این عنوان انتخاب و در نهایت شهر تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال 2018 انتخاب شد. این انتخاب در اجلاس کارشناسان ارشد نهمین کنفرانس وزیران گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری‌ اسلامی در شهر نیامی پایتخت جمهوری نیجر انجام شد. قبل از این انتخاب دو شهر تبریز و یزد از ایران با توجه معیارهای انتخاب به عنوان نامزد معرفی شده بودند که تبریز توانست این عنوان را نصیب خود کند.

(بیشتر…)

ساخت ایمیل

ایمیل ها به ابزاری اجتناب ناپذیر در زندگی ما تبدیل شده اند. برای خیلی کارها از ایمیل استفاده می کنیم. سرویس های ساخت ایمیل بسیاری وجود دارند که بر حسب علاقه می توان از آنها استفاده کرد. سرویس های ایمیل گوگل و یاهو محبوب ترین ها در کشور ما هستند. البته تغییرات عمده ای که سرویس ساخت ایمیل گوگل ( Gmail ) در طی چند سال گذشته در امکانات و امنیت داده است خود را به صدر سرویس های ارائه دهنده ایمیل رسانده است.

(بیشتر…)