طراحی کاتالوگ، ست اداری، لوگو و بیلبورد آموس

ریپورتاژ طراحی گرافیک و ایجاد لایر های گرافیکی عملی بسیار سخت و Creative می باشد. ما سربلندی اعلام می نماییم که سالهاست در این پهنه به برندی محبوب تبدیل شده ایم و میزبان پروژه های بزرگواری قبیل: طراحی بیلبورد Billboard و طراحی کاتالوگ Catalog بوده ایم.

(بیشتر…)

نرم افزار حسابداری آرین سیستم

از امروز مدیریت حساب خود را با نرم افزار حسابداری آرین سیستم متحول کنید!!

نرم افزار حسابداری آرین سیستم
نرم افزار حسابداری آرین سیستم

امروزه نرم افزارهای متنوعی در بازار وجود دارد که طراحی آن بر اساس اهداف کسب و کارهای مختلف است. با توجه به توسعه تکنولوژی و بکارگیری کامپیوتر در سیستم های اداری و مالی شاید این سوال خنده دار باشد اگر بپرسیم که چرا سازمان ها در بخش مالی خود از سیستم حسابداری استفاده می کنند؟ اما با کمی تامل و شناخت نیاز حوزه تجاری خود بی شک به این نتیجه می رسید که باید به کمک یک نرم افزار کارآمد ، ثبت حساب معاملات خود را در جهت ادامه مثبت فعالیت مدیریت کنید. خبر خوش اینکه گروه داده پردازی آرین سیستم با بهره مندی از استانداردها و بر اساس نوع کاربری کسب و کار شما اقدام به طراحی نرم افزار حسابداری یکپارچه کرده است. در ادامه می خواهیم شما را بیشتر با این فرآیند آشنا کنیم.

(بیشتر…)

نرم افزار خزانه داری آرین سیستم

حتما نرم افزار خزانه داری را به سیستم یکپارچه مالی خود اضافه کنید!!

نرم افزار خزانه داری

یکی از دغدغه های سازمان ها در امور حسابرسی ، جریان گردش وجوه نقد معاملات مالی است که حجم وسیعی از اسناد و اوراق بهادار را به دنبال دارد. در یک سازمان نظارت بر میزان دریافت و پرداخت ها ، کنترل جریان گردش وجوه نقد یا مانده حساب هایی مانند بانک و صندوق ، یکی از مهمترین راه ها برای کنترل عملیات مالی سازمان است. اما اگر کارمند حسابداری یک سازمان باشید یا تجربه ای در این زمینه داشته باشید متوجه خواهید شد که کنترل فرآیند دریافت و پرداخت پیچیدگی خاص خودش را دارد و این موضوع باعث ناامیدی شما از انجام صحیح کار شده است. همچین زمانی است که از خودتون پرسیده اید که واقعاً راهکار مهم و مناسب برای نظارت بر فعالیت مالی سازمان چیست؟ یا چه ابزار یا نرم افزار مناسبی در زمینه مدیریت دریافت و پرداخت وجود دارد؟

(بیشتر…)